بیوگرافی

همسران این بازیگران را کسی ندیده است !

بازیگران مشهور ایرانی را به شما معرفی می‌کنیم که همسر آن‌ها را مخاطبان و طرفداران نمی‌شناسند.

بازیگران ایرانی بخش مهمی از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند. افراد جامعه علاقه زیادی به دانستن از زندگی بازیگران ایرانی دارند.

بسیاری از بازیگران ایرانی ازدواج کرده‌اند و شما همسر آن‌ها را می‌شناسید اما برخی از بازیگران ایرانی هم هستند که متاهلند ولی ظاهرا علاقه‌ای به نشان دادن زندگی شخصی و همسرشان ندارند. در ادامه با این بازیگران ایرانی آشنا خواهید شد.

دیدن عکسهای بازیگران و چهره‌های مشهور در کنار همسرانشان یکی از موضوعات جذابی است که همواره مورد توجه مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی قرار می‌گیرد.

برخی از هنرمندان علاقه‌مند به نشان دادن لحظات متفاوت زندگی خود در کنار همسر و فرزندانشان هستند اما در این میان هنرمندانی نیز فضای کاری و زندگی شخصی خود را جدا کرده و علاقه‌ای به انتشار جزئیات زندگی خصوصی خود ندارند.

لعیا زنگنه

لعیا زنگنه هنرمند مشهور سینما و تلویزیون کشورمان سال‌ها قبل ازدواج کرده و دختری به نام سارا دارد. این بانوی بازیگر کشورمان معمولا اطلاعات زندگی شخصی خود را منتشر نکرده و هیچ عکسی از همسر و دختر ایشان در دسترس نیست.

مهران مدیری

مهران مدیری کارگردان و بازیگر مطرح سینما و تلویزیون کشورمان متاهل و دارای دو فرزند به نام‌های فرهاد و شهرزاد است. این هنرمند کشورمان نیز تمایلی به انتشار زندگی خصوصی و تصاویر خانوادگی خود ندارد.

مهدی سلطانی

مهدی سلطانی سروستانی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون یکی دیگر از هنرمندان بی‌حاشیه و آرام دنیای هنر می‌باشد که در سال ۱۳۷۹ ازدواج کرده و دارای یک دختر بنام روژا است. این هنرمند مشهور کشورمان زندگی شخصی خود را به دور از حواشی و جنجالهای فضای مجازی نگاه داشته است.

مارال فرجاد

مارال فرجاد یکی دیگر از هنرمندان مشهور کشورمان است که سال‌ها قبل در برنامه دورهمی ازدواج خود را با فردی به نام امین اعلام کرد. همسر این هنرمند در هنر فعالیتی ندارد و تاکنون تصویری از او منتشر نشده است. البته در روزهای اخیر یعنی شهریور 1400 اخباری مبنی بر ازدواج احتمالی او با مهراب قاسم خانی شنیده می شود.

حسین یاری

حسین یاری بازیگر مطرح فیلم و سریال‌های تلویزیونی یکی دیگر از هنرمندان بی‌حاشیه و آرامی است که زندگی شخصی و فعالیت هنری خود را جدا از هم نگه داشته و علاقه‌ای به انتشار اطلاعاتی از زندگی خانوادگی خود ندارد.

سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی بازیگر فیم و سریال‌های تلویزیونی که در مرداد ماه ۱۳۹۸ خبر ازدواج خود را علنی کرد یکی از هنرمندانی است که حریم شخصی خود را باعدم انتشار اطلاعاتی از همسر و زندگی خصوصی خود حفظ کرده است.

نیما رئیسی

نیما رئیسی بازیگر و صداپیشه مشهور کشورمان که چند سالی است به جرگه متاهلین پیوسته و زندگی آرامی دارد. این هنرمند مانند بسیار ی از بازیگران ذکر شده زندگی خود را به دور از حاشیه نگه داشته و اطلاعاتی از آن منتشر نکرده است.

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ بازیگر مشهور سینما و تلویزیون کشورمان با حضور در مراسم تحویل سال ۱۴۰۰ خبر ازدواج خود را علنی ساخت. این بازیگر علاقه‌ای به انتشار زندگی خصوصی خود در فضای مجازی نداشته و تاکنون اطلاعاتی در مورد همسرش منتشر نشده است.

لیندا کیانی

لیندا کیانی بازیگر مشهور کشورمان نیز با در خرداد ۱۳۹۹ و حضور در برنامه کودک شو در پاسخ به سوال پژمان بازغی، ازدواج خود را اعلام کرد اما علاقه به انتشار عکس یا اطلاعاتی از همسر خود نداشته و تنها جزئیات حرفه خود را در اینستاگرامش به اشتراک می‌گذارد.

فرزاد فرزین

فرزاد فرزین خواننده مشهور و بازیگر سینما و شبکه نمایش خانگی یکی دیگر از هنرمندانی ست که زندگی شخصی خود را از فعالیت حرفه‌ای خود جدا کرده، هیچ اطلاعاتی از زندگی خصوصی خود را منتشر نمی‌کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا