تمامی مطالب

مهریه های عجیب بازیگران ایرانی

بازیگران به دلیل شهرت همیشه در چشم هستند و کوچکترین اتفاقات زندگی آن‌ها برای بیشتر مردم جالب به نظر می‌رسد. حالا فکرش را بکنید از جزئیات مهریه بازیگران خبردار شوید، حتما برای خیلی از افراد موضوع جالب و قابل پیگیری خواهد بود.

زندگی خصوصی بازیگران اکثرا مورد توجه همه قرار می گیرد، اینکه چه لباسی می پوشند، شام کجا خوردند، سفر کجا رفتند. شاید یکی از جذاب ترین بخش زندگی بازیگران ،مهریه های آنهاست. در این گزارش به سراغ عجیب ترین مهریه های بازیگران رفته ایم.

مهناز افشار

مهناز افشار پر سر و صداترین مهریه را در میان بازیگران زن ایرانی داشت. مرضیه برومند در مصاحبه ای اعلام کرد که خانم بازیگر(مهناز افشار) دو برابر بودجه تئاتر کشور مهریه دارد.

مهناز افشار نیز در تماسی به او گفت که مهریه من ۱۰ شاخه گل نرگس است که اگر شما را ناراحت می کند آن را هم تقدیم تئاترایران کنم. خانم برومند در پاسخ گفته بود که نیازی به گل ندارد اما می تواند بنز زیر پای خود را برای خانه تئاتربفروشد. این زوج جنجالی چند سال بعد از یکدیگر جدا شدند.

نیوشا ضیغمی

نیوضا ضیغمی با آرش پولادخان یکی از تاجران نقره ازدواج کرده است. خانم بازیگر که تحمل بحث خانواده بر سر مهریه در مراسم خواستگاری را نداشت همان ابتدا مهریه خود را یک سکه عنوان کرد.

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری یکی از سلبریتی های عجیب در میان هنرمندان است.او در مصاحبه ای اعلام کرد که بدون هیچ مراسم، خرید حلقه و لباس عروسی به محضر رفته و به عقد همسرش محمدرضا آرین درآمده است. مهریه این بازیگر ۱۴ سکه بهار آزادی می باشد.

ویدا جوان

ویدا جوان برخلاف رسوم ایرانی ها از ایلا تهرانی خواستگاری کرده و پاسخ مثبت دریافت نمود. در مراسم خواستگاری ایلا تهرانی به جای گل و شیرینی، کتاب سعدی و دو جلد از کتابهای هوشنگ حضور داشته و مهریه عجیب خانم بازیگر ۷۱۱۱ شاخه گل رز هلندی به رنگهای سفی، قرمز و زرد تعیین شد.

یکتا ناصر

منوچهر هادی کارگردان سینما و تلویزیون در مصاحبه ای اعلام کرد که مهریه همسرش تنها ۵ سکه بهار آزادی است. آنها در سال ۱۳۹۴ با یکدیگر ازدواج کرده و دختری به صوفیا دارند.

بهاره رهنما

ازدواج اول بهاره رهنما با پیمان قاسمخانی بود اما ازدواج دوم او با امیرخسرو عباسی بسیار خبرساز شد. او برای ازدواج دوم خود مراسم عروسی گرفته و عکسهایی از این مراسم به سرعت در شبکه های اجتماعی منتتشر شد.

بهاره رهنما مهریه خود را یک هدیه میان خود و همسرش اعلام کرد اما حق حضانت فرزند، مسکن و طلاق را از همسرش گرفت.

مائده طهماسبی

فرهاد آئیش ساعت ۵ صبح از خانم بازیگر خواستگاری کرده و مدتی بعد با یکدیگر ازدواج نمودند. مائده طهماسبی برای ازدواج خود، ۵ سکه بهار آزادی را مهریه تعین کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا