بیوگرافی

زندگی شخصی علی یاسینی خواننده

بیوگرافی علی یاسینی خواننده جوانی که این روزها حسابی می درخشد را به همراه جدیدترین عکس های او می خوانید.

بیوگرافی علی یاسینی

علی یاسینی متولد 14 آذر 1375 در تهران، خواننده می باشد. فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری می باشد که با گیتار موسیقی را شروع کرد و حالا بعنوان آهنگساز و ترانه سرا بسیار پر طرفدار شده است.

شروع از 12 سالگی

علی در یک خانواده 4 نفره با یک خواهر، بزرگ شده است و فعالیت خود را از از سال 1387 وقتی 12 ساله بود با یادگیری گیتار شروع کرد. سپس کم و بیش درگیر ترانه سرایی شد تا اینکه سال 94 در 18 سالگی اولین آهنگ خود بنام افسردگی را ساخت که مورد استقبال قرار گرفت.

شروع شهرت

بعد از قطعه افسردگی، سال 95 دومین آهنگ خود بنام تلخ را نیز منتشر کرد تا صدایش شناخته تر شد سپس انتشار قطعه نترس نیز شهرت اش را فراگیر کرد. او حالا با با موسسه فرهنگی و هنری آراد فعالیت خود را ادامه می دهد.

اولین کنسرت

Ali yasini در 21 اسفد 97 در حالی که 22 ساله و جوانترین خواننده پاپ بود توانست نخستین بار در تالار وزارت کشور روی صحنه برود. او در این کنسرت منتخبی از قطعات محبوب خود را اجرا کرد تا اینکه بصورت جدی از سال 98 در اغلب شهرهای ایران تجربه برگزاری کنستر را دارد.

از آهنگسازی تا پرسپولیس

در کنار خواندن؛ آهنگسازی، ترانه سرایی و میکس مسترینگ می کند. طرفدار بارسلونا در خارج و پرسپولیس در ایران می باشد و هدف اش رسیده به آهنگسازی در سطح بین الملل است که به شدن برای ان تلاش می کند. او از معدودخواننده هایی است تابحال تمام آهنگ هایش را خودش نوشته است.

شعر و آهنگسازی

یاسینی تجربه آهنگسازی برای خوانندگان مشهور را نیز در کارنامه خود دارد. آهنگسازی و شعر آهنگ من و اصلا ندید برای رضا گلزار ، آهنگسازی و شعر برای آهنگ عکس قدیمی شهاب مظفری و یه چیزی میگه نه برای یاسین ترکی از جمله کارهای وی می باشد.

ازدواج

علی یاسینی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

از قد تا ساز تخصصی

یاسینی حالا توانایی نواختن سازهای گیتار، گیتار بیس، پیانو، سه تار و کیبور را دارد او 193 سانتی متر قد و 85 کیلوگرم وزن دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا