بیوگرافی

بیوگرافی میثم ابراهیمی خواننده و صبوری در کار

بیوگرافی میثم ابراهیمی خواننده با عکس های شخصی و همسرش تا ماجرای شروع فعالیت از قرائت قرآن تا ورود به موسیقی وی را می خوانید.

بیوگرافی میثم ابراهیمی

میثم ابراهیمی متولد 8 شهریور 1364 در تهران، خواننده است. فارغ التحصیل دیپلم رشته موسیقی و فوق لیسانس رشته مدیریت فرهنگی می باشد، بسیار با صبور و عاشق رنگ قرمز بوده و تجربه بازیگری هم دارد.

شروع فعالیت

فعالیت خود را بصورت جدی با قرائت قرآن کریم در دوران کودکی شروع کرد تا اینکه با حمایت سید محمد علوی و پدر در کنار درس، وارد عرصه موسیقی شد.

شهرت با وطنم

در سال 1383 وقتی 19 ساله بود قطعه آهنگی بنام وطنم را خواند و خودش به مرکز موسیقی بود و همان شب این اثر از صدا و سیما پخش شد. این آهنگ خیلی زود توجهات را به سمت او جلب کرد.

تیتراژ خوانی

در سال 1388 قطعه خونه فیروزه ای را خواند که تیتراژ برنامه ای با همین عنوان از شبکه سه بود، سپس اولین آلبوم خود بنام نبض را در فروردین 92 روانه بازار کرد. شهرت وی با تیراژ سریال دردسرهای عظیم سال 93 دوباره اوج گرفت.

اولین کنسرت

ابراهیمی پس از نزدیک به هفت سال فعالیت موسیقایی، سرانجام 16 دی‌ ماه 1394 نخستین اجرای زنده‌اش در تهران را در سالن همایش‌ های برج میلاد برگزار کرد.

داور برنامه سه شو

میثم  ابراهیمی کنار مهدی غفوریان (آهنگساز) در سال 94 – 95 بعنوان داور استعدادیابی در برنامه سه شو به کارگردانی جواد رضویان حضور داشت.

فعالیت های دیگر

در همین راستای موسیقی فعالیت دارم، گاهی آهنگسازی می کنم اما درگیرش نمی شوم، تنها تمرکز را روی آهنگ ها و خواندنم گذاشتم.

صبوری رمز موفقیت

تنها رمز موفقیت من صبوری بود، خیلی از دوستان من صبر نمیکنند من سال 1385 شروع کردم خیلی از خواننده ها آن زمان نبودند اما صبر ده ساله من به ثمر نشست. همیشه سعی کرده ام کاری را انجام بدم که در چهار چوب و ضوابط و قانون باشد.

ازدواج

میثم ابراهیمی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

از رنگ تا غذا

در ميان رنگ ها، رنگ سفيد و در ميان غذاها قرمه سبزی را بيشتر از همه دوست دارم به صورتی كه حی اگر سير هم باشم باز به خوردن قرمه سبزی تمايل دارم.

تجربه بازیگری

آقای خواننده در سال 1395 در فیلم حس خوب زندگی به کارگردانی فرناز امینی در نقش خود بازی کرد و خوانندگی تیتراژ این فیلم را نیز برعهده داشت.

مقاومت از حضور در ماهواره

صادقانه بگم برخی مواقع غبطه خورده ام که ای کاش من هم با پخش آثارم رد شبکه های ماهواره ای، مانند فلان خواننده ، اثرم بیشتر چشم می آمد. اما خدا رو شکر می کنم که توانسته ام در این خصوص مقاومت کنم و به اصطلاح عامینه گول تبلیغات ماهواره ای را نخورم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا