بیوگرافی

زندگی نامه شهرام شکوهی و بیماری قلبی

شهرام شکوهی متولد مرداد 1354 در فارس، خواننده است. فارغ التحصیل لیسانس دامپروری است، در روستای علی آباد استان فارس بدنیا آمده و بعد از حضور در برنامه های استعدادیابی ماهواره به خواننده مجاز تبدیل شده است.

کلاس موسیقی

موسیقی را صرفا برای تفریج از سال 1371 وقتی 17 ساله بود با حضور در کلاس های آواز سنتی استاد حاتم عسگری به مدت 3 سال شروع کرد و همزمان گیتار را فرا گرفت. سال 80 در 26 سالگی چندین کنسرت دانشجویی هم اجرا کرد.

شهرت با شبکه ماهواره ای

در نوروز سال 88 در برنامه استعداد یابی شبکه نکست پرشین استار حضور داشت و چند مرحله نیز بالا آمد اما با مخالفت داور مسابقه آقای ستار رامین زمانی مواجه شد و بحث و جدل جنجالی بین آنها در برنامه راه افتاد. با اینکه او در رای گیری مردمی رای اول آورد اما به فینال راه نیافت، همین اقبال مردمی و دفاع او از موسیقی ایرانی در مقابل موسیقی لس آنجلسی وی را به شهرت رساند.

مجوز و شروع در ایران

شکوهی بعد از حضور در شوی استعدادیابی شبکه ماهواره ای با پیشنهاد های تهیه کنندگان خارجی مواجه شد ولی ترجیح داد در ایران ادامه فعالیت بدهد. او کمتر از دو سال توانست مجوز اولین آلبوم خود بنام مدارا را بگیرد و منتشر بدهد، این آلبوم در آبان 1390 وارد مارکت موسیقی شد.

ازدواج

شهرام شکوهی در سال 1385 با دختری بنام دلارام ازدواج کرد که نتیجه آن یک دختر خوشگل بنام ملودی متولد 1387 می باشد. می گوید ادامه فعالیتم در موسیقی بدون همسرم امکان پذیر نیست.

تیم محبوب و عمل قلب

او همواره یکی از طرفداران دو آتیشه تیم استقلال تهران است. به بیماری قلبی نیز مبتلاست و تا به حال 2 بار عمل نیز کرده است، تب فوتبال باعث شد در بازی ایران و پرتغال در جام جهانی 2018 دچار حمله قلبی شود. او چند روز تحت مراقبت های ویژه در بیمارستان بود.

سیگاری

من قبلا خیلی سیگار می کشیدن، الان سیگار کشیدن های خیلی کم شده است اما هنوز نتوانستم آن را ترک کنم ولی بخاطر بیماری قلبی ام مجبورم کنار بگذارم.

بایکوت خبری

می گوید در هیچ شبکه ای هیچ اسمی از من عنوان نمی شود و به نوعی من را بایکوت کرده اند و در اخباری که از موسیقی داخل کشور عنوان می شود هرگز اسمی از من نیست.

تقلید نکرده ام

واقعا تا به حال از کسی تقلید نکرده و از آن به شدن گریزانم، اما خواندم کمی شباهت به موسیقی اسپانیایی دارد، همیشه سالم کار کردنم یک فاکتور اصلی برای موفقیتم بوده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا