بیوگرافی

بیوگرافی مازیار فلاحی و خانواده

بیوگرافی مازیار فلاحی و همسرش عسل قربانی با عکس های مازیار فلاحی و دخترش باران و داستان ازدواج و عکس همسر او را می خوانید.

بیوگرافی مازیار فلاحی

 

مازیار فلاحی متولد 26 مهر 1353 در کرج، خواننده و ترانه سرا است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی صنایع از دانشگاه تربیت مدرس می باشد کار هنری را با کارگردانی شروع کرد و با خوانندگی به اوج شهرت و ثروت رسید.

شروع از 15 سالگی

بصورت جدی فعالیت خود را در سال 1368 وقتی 15 ساله بود با نواختن گیتار شروع کرد و در سال 71 در 18 سالگی در رشته صنایع وارد دانشگاه شد. همزمان با حضور در گروه کر دانشگاه تربیت مدرس به کلاس های آواز خوانی جمعی رفت و تکنیک خواندن را نزد اساتیدی چون چولاکیان و شقایق الهیاری گذراند.

کارگردانی و کتاب

کنار موسیقی در سال 1374 وقتی 21 ساله بود در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دوره کارگردانی سینما را گذراند و فیلم کوتاه مطرود اولین تجربه کارگردانی اش است. در سال 1376 نیز کتاب داستانی به نام کلاغ پاییز کودکی را چاپ کرد.

تیتراژ سینما

در اسفند ماه 1386 به دعوت قاسم جعفری کارگردان، آهنگ و ترانه های فیلم مجنون لیلی را نوشت که با این کار فعالیت رسمی خوانندگی اش در عرصه سینما شروع شد.

شهرت

شروع شهرت فلاحی از سال 1389 با سریال شبکه خانگی قلب یخی شروع شد، او با انتشار آلبومی به همین نام سر زبان ها افتاد و با آلبوم لعنت به من سال 92 به اوج شهرت رسید. تن صدای خاص او یکی از دلایلی بود که موجب شد برای دریافت مجوز 2 سال منتظر بماند.

ازدواج و همسرش

مازیار فلاحی با عسل قربانی ازدواج کرده است؛ نتیجه این ازدواج دختری بنام باران است، همچنین این زوج در تابستان 93 سرپرستی پسر بچه ای بنام محمدحسام را نیز برعهده گرفتند.

بیوگرافی عسل قربانی

عسل قربانی مهندس معمار است و در شرکت خانه طرح فاخته که متعلق به خشایار فلاحی (تاسیس 1375) برادر همسرش است بعنوان طراح داخلی فعالیت میکند.

ورزشکار رزمی پرسپولیس

از اول دبیرستان ورزش رو با تکواندو شروع کرد و 4 سال بصورت جدی کار می کرد، بعدا وارد رشته کاراته در سبک فول كنتاكت شد و ظرف سه سال به کمربند مشکی رسید. او به فوتبال هم علاقه دارد و طرفدار پرسپولیس است.

ماجرای دزدیدن دخترش …

در برنامه ویتامین سه علی ضیا رو به مازیار فلاحی کرد و گفت : خب شنیدم که یه بار دخترت رو دزدیدن ماجرا چی بود ؟ فلاحی برای لحظاتی سکوت کرد و بعد با دستپاچگی و چهره ای شگفت زده به مجری گفت : شما این رو از کجا شنیدید ؟ این واقعیت نداره … بعد از آن علی ضیا خیلی سریع رو به دوربین گفت : اوه فکر کنم اطلاعات طبقه بندی شده رو افشا کردم، نه هیچ اتفاقی رخ نداده اینها رو فراموش کنید.

ثروتمندترین خواننده ایران

در سال 1392 تبیان در گزارشی به استناد فروش آلبوم و تعداد کنسرت ها آقای فلاحی را در صدر لیست ثروتمندترین خوانندگان ایران معرفی کرد. بعد از او احسان خواجه امیری و رضا صادقی در رتبه های بعدی قرار داشتند.

آلبوم ها

  • قلب یخی – 1389
  • لعنت به من – 1392
  • ماه هفتم – 1394
  • یادم تو را فراموش – 1396

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا