تمامی مطالب

دو دنباله برای زوتوپیا ساخته می‌شوند

همانطور که پیش بینی می شد و قبلا نیز بایرون هاوارد و ریچ مور کارگردانان «زوتوپیا» اعلام کرده بودند دنباله انیمیشن «زوتوپیا» در راه است، اما اکنون با توجه به گفته تامی لیستر صداپیشه این انیمیشن که به تازگی یک مصاحبه انجام داده است، دیزنی در واقع در حال کار روی دو دنباله این انیمیشن است.

کمپانی دیزنی سال ۲۰۱۶ با انیمیشن کمدی «زوتوپیا» موفق شد بیش از یک میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی کسب کند و همچنین توانست با این اثر جایزه اسکار بهترین انیمیشن بلند سال را بدست آورد.

لیستر در این گفتگو درباره ساخت دنباله این انیمیشن گفت: من می توانم به شما اطمینان دهم که در حال کار روی «زوتوپیا» دیگری با دیزنی هستم.

او افزود: این انیمیشن دو قسمت دیگر دارد، ما در حال تولید پرخرج ترین فیلم دیزنی هستیم، پرخرج ترین شان ۲۴۰ میلیون دلار بوده است درحالی که شنیده ام بودجه این انیمیشنی که در راه است ۳۰۰ میلیون دلار خواهد بود این مقدار فقط خرج بودجه است و مربوط به تبلیغات نیست.

«زوتوپیا» در یک دنیای مربوط به حیوانات می گذرد و شخصیت اصلی آن یک افسر پلیس خرگوش است که با یک روباه قرمز متحد می شود تا توطئه ای را آشکار کند.

«زوتوپیا» در سال ۲۰۱۶ به رقم فروش ۱,۰۲ میلیارد دلار دست یافت و به عنوان دومین انیمیشن پرفروش تاریخ دیزنی پس از انیمیشن «یخ زده» نام خود را ثبت کرد.

منبع:سرپوش

نوشته دو دنباله برای زوتوپیا ساخته می‌شوند اولین بار در نقد فارسی. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا