Menu

جدول نمایش فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر مشخص شد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

جدول نمایش فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد. فیلم‌ها در سه گروه ایران ۱ و ۲ و ۳ تقسیم شده‌اند. فیلم‌های بخش نگاه نو، مستندها و انیمیشن‌ها هم در کنار فیلم‌های بخش سودای سیمرغ در این گروه‌ها به نمایش درمی‌آیند.

پردیس سینمایی آزادی (سالن اصلی)

آزادی سینمای ایران ۱
سانس ۱۴:۳۰
سینمای ایران ۲
سانس ۱۷:۰۰
سینمای ایران ۳
سانس ۱۹:۳۰
سینمای ایران ۱
سانس ۲۲:۰۰
چهارشنبه ۱۰ بهمن نت‌های مسی یک رویا (مستند)
بچه‌خور (کوتاه)
ایده اصلی
(آزیتا موگویی)
آشفته‌گی
(فریدون جیرانی)
بنفشه آفریقایی
(مونا زندی حقیقی)
پنجشنبه ۱۱ بهمن بنفشه آفریقایی
(مونا زندی حقیقی)
تمام چیزهایی که جایشان خالی است (مستند)
گسل (کوتاه)
بیست و سه نفر
(مهدی جعفری)
جان‌دار
(حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری)
جمعه ۱۲ بهمن جان‌دار
(حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری)
پالتو شتری
(مهدی علی میرزایی)
تیغ و ترمه
(کیومرث پوراحمد)
روزهای نارنجی
(آرش لاهوتی)
شنبه ۱۳ بهمن روزهای نارنجی
(آرش لاهوتی)
حمال طلا
(تورج اصلانی)
جمشیدیه
(یلدا جبلی)
سرخ‌پوست
(نیما جاویدی)
یکشنبه ۱۴ بهمن سرخ‌پوست
(نیما جاویدی)
ماجرای نیمروز ۲: رد خون
(محمدحسین مهدویان)
درخونگاه
(سیاوش اسعدی)
سمفونی نهم
(محمدرضا هنرمند)
دوشنبه ۱۵ بهمن سمفونی نهم
(محمدرضا هنرمند)
سال دوم دانشکده من
(رسول صدرعاملی)
دیدن این فیلم جرم است
(رضا زهتابچیان)
سونامی
(میلاد صدرعاملی)
سه‌شنبه ۱۶ بهمن سونامی
(میلاد صدرعاملی)
غلامرضا تختی
(بهرام توکلی)
زهرمار
(جواد رضویان)
شبی که ماه کامل شد
(نرگس آبیار)
چهارشنبه ۱۷ بهمن شبی که ماه کامل شد
(نرگس آبیار)
خون خدا
(مرتضی علی عباس میرزایی)
دلبند (مستند)
رورانس (کوتاه)
طلا
(پرویز شهبازی)
پنجشنبه ۱۸ بهمن طلا
(پرویز شهبازی)
معکوس
(پولاد کیمیایی)
متری شش و نیم
(سعید روستایی)
قسم
(محسن تنابنده)
یکشنبه ۲۱ بهمن قسم
(محسن تنابنده)
ناگهان درخت
(صفی یزدانیان)
مردی بدون سایه
(علیرضا رییسیان)
قصر شیرین
(رضا میرکریمی)
دوشنبه ۲۲ بهمن قصر شیرین
(رضا میرکریمی)
یلدا
(مسعود بخشی)
مسخره‌باز
(همایون غنی‌زاده)
خانه‌ای برای تو (مستند)
دریای تلخ (کوتاه)

پردیس سینمایی کوروش (گراند سینما ۱/ فاروس ۲)

کوروش

سینمای ایران ۳

سانس ۱۵:۳۰

سینمای ایران ۱

سانس ۱۸

سینمای ایران ۲

سانس ۲۰:۳۰

سینمای ایران ۳

سانس ۲۳

چهارشنبه ۱۰ بهمن زهرمار
(جواد رضویان)
شبی که ماه کامل شد
(نرگس آبیار)
خون خدا
(مرتضی علی عباس‌ میرزایی)
شب آفتابی
(انیمیشن)
پنجشنبه ۱۱ بهمن شب آفتابی
(انیمیشن)
طلا
(پرویز شهبازی)
معکوس
(پولاد کیمیایی)
متری شش و نیم
(سعید روستایی)
جمعه ۱۲ بهمن متری شش و نیم
(سعید روستایی)
قسم
(محسن تنابنده)
ناگهان درخت
(صفی یزدانیان)
مردی بدون سایه
(علیرضا رییسیان)
شنبه ۱۳ بهمن مردی بدون سایه
(علیرضا رییسیان)
قصر شیرین
(رضا میرکریمی)
یلدا
(مسعود بخشی)
مسخره‌باز
(همایون غنی‌زاده)
یکشنبه ۱۴ بهمن مسخره‌باز
(همایون غنی‌زاده)
آخرین داستان
(انیمیشن)
ایده اصلی
(آزیتا موگویی)
آشفته‌گی
(فریدون جیرانی)
دوشنبه ۱۵ بهمن آشفته‌گی
(فریدون جیرانی)
بنفشه آفریقایی
(مونا زندی حقیقی)
بنیامین
(انیمیشن)
بیست و سه نفر
(مهدی جعفری)
سه‌شنبه ۱۶ بهمن بیست و سه نفر
(مهدی جعفری)
جان‌دار
(حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری)
پالتو شتری
(مهدی علی میرزایی)
تیغ و ترمه
(کیومرث پوراحمد)
چهارشنبه ۱۷ بهمن تیغ و ترمه
(کیومرث پوراحمد)
روزهای نارنجی
(آرش لاهوتی)
حمال طلا
(تورج اصلانی)
جمشیدیه
(یلدا جبلی)
پنجشنبه ۱۸ بهمن جمشیدیه
(یلدا جبلی)
سرخ‌پوست
(نیما جاویدی)
ماجرای نیمروز ۲: رد خون
(محمدحسین مهدویان)
درخونگاه
(سیاوش اسعدی)
یکشنبه ۲۱ بهمن درخونگاه
(سیاوش اسعدی)
سمفونی نهم
(محمدرضا هنرمند)
سال دوم دانشکده من
(رسول صدرعاملی)
دیدن این فیلم جرم است
(رضا زهتابچیان)
دوشنبه ۲۲ بهمن دیدن این فیلم جرم است
(رضا زهتابچیان)
سونامی
(میلاد صدرعاملی)
غلامرضا تختی
(بهرام توکلی)
زهرمار
(جواد رضویان)

مگامال (۱)/ مگامال (۲)

مگامال

سینمای ایران ۲

سانس ۱۵

سینمای ایران ۳

سانس ۱۷:۳۰

سینمای ایران ۱

سانس ۲۰

سینمای ایران ۲

سانس ۲۲:۳۰

چهارشنبه ۱۰ بهمن ناگهان درخت
(صفی یزدانیان)
مردی بدون سایه
(علیرضا رییسیان)
قصر شیرین
(رضا میرکریمی)
یلدا
(مسعود بخشی)
پنجشنبه ۱۱ بهمن یلدا
(مسعود بخشی)
مسخره‌باز
(همایون غنی‌زاده)
آخرین داستان
(انیمیشن)
ایده اصلی
(آزیتا موگویی)
جمعه ۱۲ بهمن ایده اصلی
(آزیتا موگویی)
آشفته‌گی
(فریدون جیرانی)
بنفشه آفریقایی
(مونا زند حقیقی)
بنیامین
(انیمیشن)
شنبه ۱۳ بهمن بنیامین
(انیمیشن)
بیست و سه نفر
(مهدی جعفری)
جان‌دار
(حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری)
پالتو شتری
(مهدی علی میرزایی)
یکشنبه ۱۴ بهمن پالتو شتری
(مهدی علی میرزایی)
تیغ و ترمه
(کیومرث پوراحمد)
روزهای نارنجی
(آرش لاهوتی)
حمال طلا
(تورج اصلانی)
دوشنبه ۱۵ بهمن حمال طلا
(تورج اصلانی)
جمشیدیه
(یلدا جبلی)
سرخ‌پوست
(نیما جاویدی)
ماجرای نیمروز ۲: ردخون
(محمدحسین مهدویان)
سه‌شنبه ۱۶ بهمن ماجرای نیمروز ۲: ردخون
(محمدحسین مهدویان)
درخونگاه
(سیاوش اسعدی)
سمفونی نهم
(محمدرضا هنرمند)
سال دوم دانشکده من
(رسول صدرعاملی)
چهارشنبه ۱۷ بهمن سال دوم دانشکده من
(رسول صدرعاملی)
دیدن این فیلم جرم است
(رضا زهتابچیان)
سونامی
(میلاد صدرعاملی)
غلامرضا تختی
(بهرام توکلی)
پنجشنبه ۱۸ بهمن غلامرضا تختی
(بهرام توکلی)
زهرمار
(جواد رضویان)
شبی که ماه کامل شد
(نرگس آبیار)
خون خدا
(مرتضی علی عباس میرزایی)
یکشنبه ۲۱ بهمن خون خدا
(مرتضی علی عباس میرزایی)
شب آفتابی
(انیمیشن)
طلا
(پرویز شهبازی)
معکوس
(پولاد کیمیایی)
دوشنبه ۲۲ بهمن معکوس
(پولاد کیمیایی)
متری شش و نیم
(سعید روستایی)
قسم
(محسن تنابنده)
ناگهان درخت
(صفی یزدانیان)

زندگی ۲

زندگی ۲

سینمای ایران ۲

سانس ۱۵

سینمای ایران ۳

سانس ۱۷:۳۰

سینمای ایران ۱

سانس ۲۰

سینمای ایران ۲

سانس ۲۲:۳۰

چهارشنبه ۱۰ بهمن پالتو شتری
(مهدی علی میرزایی)
تیغ و ترمه
(کیومرث پوراحمد)
روزهای نارنجی
(آرش لاهوتی)
حمال طلا
(تورج اصلانی)
پنجشنبه ۱۱ بهمن حمال طلا
(تورج اصلانی)
جمشیدیه
(یلدا جبلی)
سرخ‌پوست
(نیما جاویدی)
ماجرای نیمروز ۲: رد خون
(محمدحسین مهدویان)
جمعه ۱۲ بهمن ماجرای نیمروز ۲: رد خون
(محمدحسین مهدویان)
درخونگاه
(سیاوش اسعدی)
سمفونی نهم
(محمدرضا هنرمند)
سال دوم دانشکده من
(رسول صدرعاملی)
شنبه ۱۳ بهمن سال دوم دانشکده من
(رسول صدرعاملی)
دیدن این فیلم جرم است
(رضا زهتابچیان)
سونامی
(میلاد صدرعاملی)
غلامرضا تختی
(بهرام توکلی)
یکشنبه ۱۴ بهمن غلامرضا تختی
(بهرام توکلی)
زهرمار
(جواد رضویان)
شبی که ماه کامل شد
(نرگس آبیار)
خون خدا
(مرتضی علی عباس میرزایی)
دوشنبه ۱۵ بهمن خون خدا
(مرتضی علی عباس میرزایی)
شب آفتابی
(انیمیشن)
طلا
(پرویز شهبازی)
معکوس
(پولاد کیمیایی)
سه‌شنبه ۱۶ بهمن معکوس
(پولاد کیمیایی)
متری شش و نیم
(سعید روستایی)
قسم
(محسن تنابنده)
ناگهان درخت
(صفی یزدانیان)
چهارشنبه ۱۷ بهمن ناگهان درخت
(صفی یزدانیان)
مردی بدون سایه
(علیرضا رییسیان)
قصر شیرین
(رضا میرکریمی)
یلدا
(مسعود بخشی)
پنجشنبه ۱۸ بهمن یلدا
(مسعود بخشی)
مسخره‌باز
(همایون غنی‌زاده)
آخرین داستان
(انیمیشن)
ایده اصلی
(آزیتا موگویی)
یکشنبه ۲۱ بهمن ایده اصلی
(آزیتا موگویی)
آشفته‌گی
(فریدون جیرانی)
بنفشه آفریقایی
(مونا زندی حقیقی)
بنیامین
(انیمیشن)
دوشنبه ۲۲ بهمن بنیامین
(انیمیشن)
بیست و سه نفر
(مهدی جعفری)
جان‌دار
(حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری)
پالتو شتری
(مهدی علی میرزایی)

ایران مال (۱)/ ایران مال (۲)

ایران مال

سینمای ایران ۳

سانس ۱۵

سینمای ایران ۱

سانس ۱۷:۳۰

سینمای ایران ۲

سانس ۲۰

سینمای ایران ۳

سانس ۲۲:۳۰

چهارشنبه ۱۰ بهمن مسخره‌باز
(همایون غنی‌زاده)
آخرین داستان
(انیمیشن)
ایده اصلی
(آزیتا موگویی)
آشفته‌گی
(فریدون جیرانی)
پنجشنبه ۱۱ بهمن آشفته‌گی
(فریدون جیرانی)
بنفشه آفریقایی
(مونا زندی حقیقی)
بنیامین
(انیمیشن)
بیست و سه نفر
(مهدی جعفری)
جمعه ۱۲ بهمن بیست و سه نفر
(مهدی جعفری)
جان‌دار
(حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری)
پالتو شتری
(مهدی علی میرزایی)
تیغ و ترمه
(کیومرث پوراحمد)
شنبه ۱۳ بهمن تیغ و ترمه
(کیومرث پوراحمد)
روزهای نارنجی
(آرش لاهوتی)
حمال طلا
(تورج اصلانی)
جمشیدیه
(یلدا جبلی)
یکشنبه ۱۴ بهمن جمشیدیه
(یلدا جبلی)
سرخ‌پوست
(نیما جاویدی)
ماجرای نیمروز ۲:‌ رد خون
(محمدحسین مهدویان)
درخونگاه
(سیاوش اسعدی)
دوشنبه ۱۵ بهمن درخونگاه
(سیاوش اسعدی)
سمفونی نهم
(محمدرضا هنرمند)
سال دوم دانشکده من
(رسول صدرعاملی)
دیدن این فیلم جرم است
(رضا زهتابچیان)
سه‌شنبه ۱۶ بهمن دیدن این فیلم جرم است
(رضا زهتابچیان)
سونامی
(میلاد صدرعاملی)
غلامرضا تختی
(بهرام توکلی)
زهرمار
(جواد رضویان)
چهارشنبه ۱۷ بهمن زهرمار
(جواد رضویان)
شبی که ماه کامل شد
(نرگس آبیار)
خون خدا
(مرتضی علی عباس میرزایی)
شب آفتابی
(انیمیشن)
پنجشنبه ۱۸ بهمن شب آفتابی
(انیمیشن)
طلا
(پرویز شهبازی)
معکوس
(پولاد کیمیایي)
متری شش و نیم
(سعید روستایی)
یکشنبه ۲۱ بهمن متری شش و نیم
(سعید روستایی)
قسم
(محسن تنابنده)
ناگهان درخت
(صفی یزدانیان)
مردی بدون سایه
(علیرضا رییسیان)
دوشنبه ۲۲ بهمن مردی بدون سایه
(علیرضا رییسیان)
قصر شیرین
(رضا میرکریمی)
یلدا
(مسعود بخشی)
مسخره‌باز
(همایون غنی‌زاده)

فرهنگ (۱)

فرهنگ (۱)

سینمای ایران ۱

سانس ۱۵

سینمای ایران ۲

سانس ۱۷:۳۰

سینمای ایران ۳

سانس ۲۰

سینمای ایران ۱

سانس ۲۲:۳۰

چهارشنبه ۱۰ بهمن سرخ‌پوست
(نیما جاویدی)
ماجرای نیمروز ۲: رد خون
(محمدحسین مهدویان)
درخونگاه
(سیاوش اسعدی)
سمفونی نهم
(محمدرضا هنرمند)
پنجشنبه ۱۱ بهمن سمفونی نهم
(محمدرضا هنرمند)
سال دوم دانشکده من
(رسول صدرعاملی)
دیدن این فیلم جرم است
(رضا زهتابچیان)
سونامی
(میلاد صدرعاملی)
جمعه ۱۲ بهمن سونامی
(میلاد صدرعاملی)
غلامرضا تختی
(بهرام توکلی)
زهرمار
(جواد رضویان)
شبی که ماه کامل شد
(نرگس آبیار)
شنبه ۱۳ بهمن شبی که ماه کامل شد
(نرگس آبیار)
خون خدا
(مرتضی علی عباس میرزایی)
دلبند (مستند)
بچه‌خور (کوتاه)
طلا
(پرویز شهبازی)
یکشنبه ۱۴ بهمن طلا
(پرویز شهبازی)
معکوس
(پولاد کیمیایي)
متری شش و نیم
(سعید روستایي)
قسم
(محسن تنابنده)
دوشنبه ۱۵ بهمن قسم
(محسن تنابنده)
ناگهان درخت
(صفی یزدانیان)
مردی بدون سایه
(علیرضا رییسیان)
قصر شیرین
(رضا میرکریمی)
سه‌شنبه ۱۶ بهمن قصر شیرین
(رضا میرکریمی)
یلدا
(مسعود بخشی)
مسخره‌باز
(همایون غنی‌زاده)
خانه‌ای برای تو (مستند)
رورانس (کوتاه)
چهارشنبه ۱۷ بهمن نت‌های مسی یک رویا (مستند)
گسل (کوتاه)
ایده اصلی
(آزیتا موگویی)
آشفته‌گی
(فریدون جیرانی)
بنفشه آفریقایی
(مونا زندی حقیقی)
پنجشنبه ۱۸ بهمن بنفشه آفریقایی
(مونا زندی حقیقی)
بهارستان خانه ملت (مستند)
دریای تلخ (کوتاه)
بیست و سه نفر
(مهدی جعفری)
جان‌دار
(حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری)
یکشنبه ۲۱ بهمن جان‌دار
(حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری)
پالتو شتری
(مهدی علی میرزایی)
تیغ و ترمه
(کیومرث پوراحمد)
روزهای نارنجی
(آرش لاهوتی)
دوشنبه ۲۲ بهمن روزهای نارنجی
(آرش لاهوتی)
حمال طلا
(تورج اصلانی)
جمشیدیه
(یلدا جبلی)
سرخ‌پوست
(نیما جاویدی)

آستارا (۱)

آستارا

سینمای ایران ۱

سانس ۱۵

سینمای ایران ۲

سانس ۱۷:۳۰

سینمای ایران ۳

سانس ۲۰

سینمای ایران ۱

سانس ۲۲:۳۰

چهارشنبه ۱۰ بهمن سمفونی نهم
(محمدرضا هنرمند)
سال دوم دانشکده من
(رسول صدرعاملی)
دیدن این فیلم جرم است
(رضا زهتابچیان)
سونامی
(میلاد صدرعاملی)
پنجشنبه ۱۱ بهمن سونامی
(میلاد صدرعاملی)
غلامرضا تختی
(بهرام توکلی)
زهرمار
(جواد رضویان)
شبی که ماه کامل شد
(نرگس آبیار)
جمعه ۱۲ بهمن شبی که ماه کامل شد
(نرگس آبیار)
خون خدا
(مرتضی علی عباس میرزایی)
شب آفتابی
(انیمیشن)
طلا
(پرویز شهبازی)
شنبه ۱۳ بهمن طلا
(پرویز شهبازی)
معکوس
(پولاد کیمیایی)
متری شش و نیم
(سعید روستایی)
قسم
(محسن تنابنده)
یکشنبه ۱۴ بهمن قسم
(محسن تنابنده)
ناگهان درخت
(صفی یزدانیان)
مردی بدون سایه
(علیرضا رییسیان)
قصر شیرین
(رضا میرکریمی)
دوشنبه ۱۵ بهمن قصر شیرین
(رضا میرکریمی)
یلدا
(مسعود بخشی)
مسخره‌باز
(همایون غنی‌زاده)
آخرین داستان
(انیمیشن)
سه‌شنبه ۱۶ بهمن آخرین داستان
(انیمیشن)
ایده اصلی
(آزیتا موگویی)
آشفته‌گی
(فریدون جیرانی)
بنفشه آفریقایی
(مونا زندی حقیقی)
چهارشنبه ۱۷ بهمن بنفشه آفریقایی
(مونا زندی حقیقی)
بنیامین
(انیمیشن)
بیست و سه نفر
(مهدی جعفری)
جان‌دار
(حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری)
پنجشنبه ۱۸ بهمن جان‌دار
(حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری)
پالتو شتری
(مهدی علی میرزایی)
تیغ و ترمه
(کیومرث پوراحمد)
روزهای نارنجی
(آرش لاهوتی)
یکشنبه ۲۱ بهمن روزهای نارنجی
(آرش لاهوتی)
حمال طلا
(تورج اصلانی)
جمشیدیه
(یلدا جبلی)
سرخ‌پوست
(نیما جاویدی)
دوشنبه ۲۲ بهمن سرخ‌پوست
(نیما جاویدی)
ماجرای نیمروز۲: رد خون
(محمد حسین مهدویان)
درخونگاه
(سیاوش اسعدی)
سمفونی نهم
(محمدرضا هنرمند)

ماندانا

ماندانا

سینمای ایران ۳

سانس ۱۵

سینمای ایران ۱

سانس ۱۷:۳۰

سینمای ایران ۲

سانس ۲۰

سینمای ایران ۳

سانس ۲۲:۳۰

چهارشنبه ۱۰ بهمن شب آفتابی
(انیمیشن)
طلا
(پرویز شهبازی)
معکوس
(پولاد کیمیایی)
متری شش و نیم
(سعید روستایی)
پنجشنبه ۱۱ بهمن متری شش و نیم
(سعید روستایی)
قسم
(محسن تنابنده)
ناگهان درخت
(صفی یزدانیان)
مردی بدون سایه
(علیرضا رییسیان)
جمعه ۱۲ بهمن مردی بدون سایه
(علیرضا رییسیان)
قصر شیرین
(رضا میرکریمی)
یلدا
(مسعود بخشی)
مسخره‌باز
(همایون غنی‌زاده)
شنبه ۱۳ بهمن مسخره‌باز
(همایون غنی‌زاده)
آخرین داستان
(انیمیشن)
ایده اصلی
(آزیتا موگویی)
آشفته‌گی
(فریدون جیرانی)
یکشنبه ۱۴ بهمن آشفته‌گی
(فریدون جیرانی)
بنفشه آفریقایی
(مونا زندی حقیقی)
بنیامین
(انیمیشن)
بیست و سه نفر
(مهدی جعفری)
دوشنبه ۱۵ بهمن بیست و سه نفر
(مهدی جعفری)
جان‌دار
(حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری)
پالتو شتری
(مهدی علی میرزایی)
تیغ و ترمه
(کیومرث پوراحمد)
سه‌شنبه ۱۶ بهمن تیغ و ترمه
(کیومرث پوراحمد)
روزهای نارنجی
(آرش لاهوتی)
حمال طلا
(تورج اصلانی)
جمشیدیه
(یلدا جبلی)
چهارشنبه ۱۷ بهمن جمشیدیه
(یلدا جبلی)
سرخ‌پوست
(نیما جاویدی)
ماجرای نیمروز۲: رد خون
(محمدحسین مهدویان)
درخونگاه
(سیاوش اسعدی)
پنجشنبه ۱۸ بهمن درخونگاه
(سیاوش اسعدی)
سمفونی نهم
(محمدرضا هنرمند)
سال دوم دانشکده من
(رسول صدرعاملی)
دیدن این فیلم جرم است
(رضا زهتابچیان)
یکشنبه ۲۱ بهمن دیدن این فیلم جرم است
(رضا زهتابچیان)
سونامی
(میلاد صدرعاملی)
غلامرضا تختی
(بهرام توکلی)
زهرمار
(جواد رضویان)
دوشنبه ۲۲ بهمن زهرمار
(جواد رضویان)
شبی که ماه کامل شد
(نرگس آبیار)
خون خدا
(مرتضی علی عباس میرزایی)
شب آفتابی
(انیمیشن)

جوان

جوان

سینمای ایران ۲

سانس ۱۵

سینمای ایران ۳

سانس ۱۷:۳۰

سینمای ایران ۱

سانس ۲۰

سینمای ایران ۲

سانس ۲۲:۳۰

چهارشنبه ۱۰ بهمن غلامرضا تختی
(بهرام توکلی)
زهرمار
(جواد رضویان)
شبی که ماه کامل شد
(نرگس آبیار)
خون خدا
(مرتضی علی عباس میرزایی)
پنجشنبه ۱۱ بهمن خون خدا
(مرتضی علی عباس میرزایی)
شب آفتابی
(انیمیشن)
طلا
(پرویز شهبازی)
معکوس
(پولاد کیمیایي)
جمعه ۱۲ بهمن معکوس
(پولاد کیمیایي)
متری شش و نیم
(سعید روستایی)
قسم
(محسن تنابنده)
ناگهان درخت
(صفی یزدانیان)
شنبه ۱۳ بهمن ناگهان درخت
(صفی یزدانیان)
مردی بدون سایه
(علیرضا رییسیان)
قصر شیرین
(رضا میرکریمی)
یلدا
(مسعود بخشی)
یکشنبه ۱۴ بهمن یلدا
(مسعود بخشی)
مسخره‌باز
(همایون غنی‌زاده)
آخرین داستان
(انیمیشن)
ایده اصلی
(آزیتا موگویی)
دوشنبه ۱۵ بهمن ایده اصلی
(آزیتا موگویی)
آشفته‌گی
(فریدون جیرانی)
بنفشه آفریقایی
(مونا زندی حقیقی)
بنیامین
(انیمیشن)
سه‌شنبه ۱۶ بهمن بنیامین
(انیمیشن)
بیست و سه نفر
(مهدی جعفری)
جان‌دار
(حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری)
پالتو شتری
(مهدی علی میرزایی)
چهارشنبه ۱۷ بهمن پالتو شتری
(مهدی علی میرزایی)
تیغ و ترمه
(کیومرث پوراحمد)
روزهای نارنجی
(آرش لاهوتی)
حمال طلا
(تورج اصلانی)
پنجشنبه ۱۸ بهمن حمال طلا
(تورج اصلانی)
جمشیدیه
(یلدا جبلی)
سرخپوست
(نیما جاویدی)
ماجرای نیمروز ۲: رد خون
(محمدحسین مهدویان)
یکشنبه ۲۱ بهمن ماجرای نیمروز ۲: رد خون
(محمدحسین مهدویان)
درخونگاه
(سیاوش اسعدی)
سمفونی نهم
(محمدرضا هنرمند)
سال دوم دانشکده من
(رسول صدرعاملی)
دوشنبه ۲۲ بهمن سال دوم دانشکده من
(رسول صدرعاملی)
دیدن این فیلم جرم است
(رضا زهتابچیان)
سونامی
(میلاد صدرعاملی)
غلامرضا تختی
(بهرام توکلی)

استقلال

استقلال

سینمای ایران ۳

سانس ۱۵

سینمای ایران ۱

سانس ۱۷:۳۰

سینمای ایران ۲

سانس ۲۰

سینمای ایران ۳

سانس ۲۲:۳۰

چهارشنبه ۱۰ بهمن جمشیدیه
(یلدا جبلی)
سرخپوست
(نیما جاویدی)
ماجرای نیمروز۲: رد خون
(محمدحسین مهدویان)
درخونگاه
(سیاوش اسعدی)
پنجشنبه ۱۱ بهمن درخونگاه
(سیاوش اسعدی)
سمفونی نهم
(محمدرضا هنرمند)
سال دوم دانشکده من
(رسول صدرعاملی)
دیدن این فیلم جرم است
(رضا زهتابچیان)
جمعه ۱۲ بهمن دیدن این فیلم جرم است
(رضا زهتابچیان)
سونامی
(میلاد صدرعاملی)
غلامرضا تختی
(بهرام توکلی)
زهرمار
(جواد رضویان)
شنبه ۱۳ بهمن زهرمار
(جواد رضویان)
شبی که ماه کامل شد
(نرگس آبیار)
خون خدا
(مرتضی علی عباس میرزایی)
شب آفتابی
(انیمیشن)
یکشنبه ۱۴ بهمن شب آفتابی
(انیمیشن)
طلا
(پرویز شهبازی)
معکوس
(پولاد کیمیایی)
متری شش و نیم
(سعید روستایی)
دوشنبه ۱۵ بهمن متری شش و نیم
(سعید روستایی)
قسم
(محسن تنابنده)
ناگهان درخت
(صفی یزدانیان)
مردی بدون سایه
(علیرضا رییسیان)
سه‌شنبه ۱۶ بهمن مردی بدون سایه
(علیرضا رییسیان)
قصر شیرین
(رضا میرکریمی)
یلدا
(مسعود بخشی)
مسخره‌باز
(همایون غنی‌زاده)
چهارشنبه ۱۷ بهمن مسخره‌باز
(همایون غنی‌زاده)
آخرین داستان
(انیمیشن)
ایده اصلی
(آزیتا موگویی)
آشفته‌گی
(فریدون جیرانی)
پنجشنبه ۱۸ بهمن آشفته‌گی
(فریدون جیرانی)
بنفشه آفریقایی
(مونا زندی حقیقی)
بنیامین
(انیمیشن)
بیست و سه نفر
(مهدی جعفری)
یکشنبه ۲۱ بهمن بیست و سه نفر
(مهدی جعفری)
جان‌دار
(حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری)
پالتو شتری
(مهدی علی میرزایی)
تیغ و ترمه
(کیومرث پوراحمد)
دوشنبه ۲۲ بهمن تیغ و ترمه
(کیومرث پوراحمد)
روزهای نارنجی
(آرش لاهوتی)
حمال طلا
(تورج اصلانی)
جمشیدیه
(یلدا جبلی)

شکوفه

مگامال

سینمای ایران ۱

سانس ۱۵

سینمای ایران ۲

سانس ۱۷:۳۰

سینمای ایران ۳

سانس ۲۰

سینمای ایران ۱

سانس ۲۲:۳۰

چهارشنبه ۱۰ بهمن بنفشه آفریقایی
(مونا زندی حقیقی)
بنیامین
(انیمیشن)
بیست و سه نفر
(مهدی جعفری)
جان‌دار
(حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری)
پنجشنبه ۱۱ بهمن جان‌دار
(حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری)
پالتو شتری
(مهدی علی میرزایی)
تیغ و ترمه
(کیومرث پوراحمد)
روزهای نارنجی
(آرش لاهوتی)
جمعه ۱۲ بهمن روزهای نارنجی
(آرش لاهوتی)
حمال طلا
(تورج اصلانی)
جمشیدیه
(یلدا جبلی)
سرخ‌پوست
(نیما جاویدی)
شنبه ۱۳ بهمن سرخ‌پوست
(نیما جاویدی)
ماجرای نیمروز۲: رد خون
(محمدحسین مهدویان)
درخونگاه
(سیاوش اسعدی)
سمفونی نهم
(محمدرضا هنرمند)
یکشنبه ۱۴ بهمن سمفونی نهم
(محمدرضا هنرمند)
سال دوم دانشکده من
(رسول صدرعاملی)
دیدن این فیلم جرم است
(رضا زهتابچیان)
سونامی
(میلاد صدرعاملی)
دوشنبه ۱۵ بهمن سونامی
(میلاد صدرعاملی)
غلامرضا تختی
(بهرام توکلی)
زهرمار
(جواد رضویان)
شبی که ماه کامل شد
(نرگس آبیار)
سه‌شنبه ۱۶ بهمن شبی که ماه کامل شد
(نرگس آبیار)
خون خدا
(مرتضی علی عباس میرزایی)
شب آفتابی
(انیمیشن)
طلا
(پرویز شهبازی)
چهارشنبه ۱۷ بهمن طلا
(پرویز شهبازی)
معکوس
(پولاد کیمیایی)
متری شش و نیم
(سعید روستایی)
قسم
(محسن تنابنده)
پنجشنبه ۱۸ بهمن قسم
(محسن تنابنده)
ناگهان درخت
(صفی یزدانیان)
مردی بدون سایه
(علیرضا رییسیان)
قصر شیرین
(رضا میرکریمی)
یکشنبه ۲۱ بهمن قصر شیرین
(رضا میرکریمی)
یلدا
(مسعود بخشی)
مسخره‌باز
(همایون غنی‌زاده)
آخرین داستان
(انیمیشن)
دوشنبه ۲۲ بهمن آخرین داستان
(انیمیشن)
ایده اصلی
(آزیتا موگویی)
آشفته‌گی
(فریدون جیرانی)
بنفشه آفریقایی
(مونا زندی حقیقی)

تماشا

تماشا

سینمای ایران ۳

سانس ۱۶:۳۰

سینمای ایران۱

سانس ۱۹

سینمای ایران ۲

سانس ۲۱:۳۰

چهارشنبه ۱۰ بهمن آشفته‌گی
(فریدون جیرانی)
آخرین داستان
(انیمیشن)
ایده اصلی
(آزیتا موگویی)
پنجشنبه ۱۱ بهمن بیست و سه نفر
(مهدی جعفری)
بنفشه آفریقایی
(مونا زندی حقیقی)
بنیامین
(انیمیشن)
جمعه ۱۲ بهمن تیغ و ترمه
(کیومرث پوراحمد)
جان‌دار
(حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری)
پالتو شتری
(مهدی علی میرزایی)
شنبه ۱۳ بهمن جمشیدیه
(یلدا جبلی)
روزهای نارنجی
(آرش لاهوتی)
حمال طلا
(تورج اصلانی)
یکشنبه ۱۴ بهمن درخونگاه
(سیاوش اسعدی)
سرخپوست
(نیما جاویدی)
ماجرای نیمروز۲: رد خون
(محمدحسین مهدویان)
دوشنبه ۱۵ بهمن دیدن این فیلم جرم است
(رضا زهتابچیان)
سمفونی نهم
(محمدرضا هنرمند)
سال دوم دانشکده من
(رسول صدرعاملی)
سه‌شنبه ۱۶ بهمن زهرمار
(جواد رضویان)

سونامی

(میلاد صدرعاملی)

غلامرضا تختی

(بهرام توکلی)

چهارشنبه ۱۷ بهمن شب آفتابی
(انیمیشن)
شبی که ماه کامل شد
(نرگس آبیار)
خون خدا
(مرتضی علی عباس میرزایی)
پنجشنبه ۱۸ بهمن متری شش و نیم
(سعید روستایی)
طلا
(پرویز شهبازی)
معکوس
(پولاد کیمیایی)
یکشنبه ۲۱ بهمن مردی بدون سایه
(علیرضا رییسیان)
قسم
(محسن تنابنده)
ناگهان درخت
(صفی یزدانیان)
دوشنبه ۲۲ بهمن مسخره‌باز
(همایون غنی‌زاده)
قصر شیرین
(رضا میرکریمی)
یلدا
(مسعود بخشی)

راگا

راگا

سینمای ایران ۱

سانس ۱۶:۳۰

سینمای ایران ۲

سانس ۱۹

سینمای ایران ۳

سانس ۲۱:۳۰

چهارشنبه ۱۰ بهمن قسم
(محسن تنابنده)
ناگهان درخت
(صفی یزدانیان)
مردی بدون سایه
(علیرضا رییسیان)
پنجشنبه ۱۱ بهمن قصر شیرین
(رضا میرکریمی)
یلدا
(مسعود بخشی)
مسخره‌باز
(همایون غنی‌زاده)
جمعه ۱۲ بهمن آخرین داستان
(انیمیشن)
ایده اصلی
(آزیتا موگویی)
آشفته‌گی
(فریدون جیرانی)
شنبه ۱۳ بهمن بنفشه آفریقایی
(مونا زندی حقیقی)
بنیامین
(انیمیشن)
بیست و سه نفر
(مهدی جعفری)
یکشنبه ۱۴ بهمن جان‌دار
(حسین دوماری امیری، پدرام پورامیری)
پالتو شتری
(مهدی علی میرزایی)
تیغ و ترمه
(کیومرث پوراحمد)
دوشنبه ۱۵ بهمن روزهای نارنجی
(آرش لاهوتی)
حمال طلا
(تورج اصلانی)
جمشیدیه
(یلدا جبلی)
سه‌شنبه ۱۶ بهمن سرخ‌پوست
(نیما جاویدی)
ماجرای نیمروز۲: رد خون
(محمدحسین مهدویان)
درخونگاه
(سیاوش اسعدی)
چهارشنبه ۱۷ بهمن سمفونی نهم
(محمدرضا هنرمند)
سال دوم دانشکده من
(رسول صدرعاملی)
دیدن این فیلم جرم است
(رضا زهتابچیان)
پنجشنبه ۱۸ بهمن سونامی
(میلاد صدرعاملی)
غلامرضا تختی
(بهرام توکلی)
زهرمار
(جواد رضویان)
یکشنبه ۲۱ بهمن شبی که ماه کامل شد
(نرگس آبیار)
خون خدا
(مرتضی علی عباس میرزایی)
شب آفتابی
(انیمیشن)
دوشنبه ۲۲ بهمن طلا
(پرویز شهبازی)
معکوس
(پولاد کیمیایی)
متری شش و نیم
(سعید روستایی)

کیان

کیان

سینمای ایران ۲

سانس ۱۶:۳۰

سینمای ایران ۳

سانس ۱۹

سینمای ایران ۱

سانس ۲۱:۳۰

چهارشنبه ۱۰ بهمن یلدا
(مسعود بخشی)
مسخره‌باز
(همایون غنی‌زاده)
قصر شیرین
(رضا میرکریمی)
پنجشنبه ۱۱ بهمن ایده اصلی
(آزیتا موگویی)
آشفته‌گی
(فریدون جیرانی)
آخرین داستان
(انیمیشن)
جمعه ۱۲ بهمن بنیامین
(انیمیشن)
بیست و سه نفر
(مهدی جعفری)
بنفشه آفریقایی
(مونا زندی حقیقی)
شنبه ۱۳ بهمن پالتو شتری
(مهدی علی میرزایی)
تیغ و ترمه
(کیومرث پوراحمد)
جان‌دار
(محسن امیری دوماری، پدرام پورامیری)
یکشنبه ۱۴ بهمن حمال طلا
(تورج اصلانی)
جمشیدیه
(یلدا جبلی)
روزهای نارنجی
(آرش لاهوتی)
دوشنبه ۱۵ بهمن ماجرای نیمروز۲: رد خون
(محمدحسین مهدویان)
درخونگاه
(سیاوش اسعدی)
سرخ‌پوست
(نیما جاویدی)
سه‌شنبه ۱۶ بهمن سال دوم دانشکده من
(رسول صدرعاملی)
دیدن این فیلم جرم است
(رضا زهتابچیان)
سمفونی نهم
(محمدرضا هنرمند)
چهارشنبه ۱۷ بهمن غلامرضا تختی
(بهرام توکلی)
زهرمار
(جواد رضویان)
سونامی
(میلاد صدرعاملی)
پنجشنبه ۱۸ بهمن خون خدا
(مرتضی علی عباس میرزایی)
شب آفتابی
(انیمیشن)
شبی که ماه کامل شد
(نرگس آبیار)
یکشنبه ۲۱ بهمن معکوس
(پولاد کیمیایی)
متری شش و نیم
(سعید روستایی)
طلا
(پرویز شهبازی)
دوشنبه ۲۲ بهمن ناگهان درخت
(صفی یزدانیان)
مردی بدون سایه
(علیرضا رییسیان)
قسم
(محسن تنابنده)

آدرس سینماهای نمایش‌دهنده فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

  • پردیس سینمایی آزادی: خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)
  • پردیس کوروش: بزرگراه شهید ستاری، نبش پیامبر مرکزی
  • مگامال: شهرک اکباتان فاز ۲
  • زندگی: میدان صادقیه، بلوار کاشانی، بلوار اباذر
  • ایران مال: انتهای اتوبان شهید همت (غرب)، اتوبان شهید خرازی، بازار بزرگ ایران (ایران مال)
  • فرهنگ: خیابان شریعتی بالاتر از خیابان دولت
  • آستارا: تجریش، خیابان شهرداری
  • ماندانا: خیابان دماوند اول سی متری نارمک
  • جوان: خیابان شریعتی بالاتر از پل صدر
  • استقلال: بالاتر از میدان ولیعصر
  • شکوفه: میدان شهدا
  • تماشا: ابتدای بلوار مدائن
  • راگا: شهرری، اتوبان شهید آوینی، خیابان کریم شیرازی، جنب شهروند
  • کیان: اتوبان نواب، بعد از پل حق‌شناس، بلوار چراغی

The post جدول نمایش فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر مشخص شد appeared first on دیجی‌کالا مگ.