تمامی مطالب

انتخاب مجری اسکار ۲۰۱۹ برای آکادمی اسکار دردسرساز شد

با کناره‌گیری “کوین هارت” از اجرای مراسم سال‌ آینده‌ی اسکار، و نزدیک شدن به تاریخ برگزاری، آکادمی بنابر نوشته‌ی ورایتی، به شدت “سراسیمه” شده تا هرچه زودتر جایگزینی برای او معرفی کند. یکی دیگر از منابع نزدیک به این نشریه مدعی شده است که آکادمی و ABC شبکه‌ی پخش کننده‌ی مراسم، انصراف هارت را پیش‌بینی‌ نکرده بودند و بنابراین جایگزینی برای او در نظر نگرفتند.

آکادمی در تاریخ ۴ دسامبر اعلام کرد که هارت مجری اسکار ۲۰۱۹ خواهد بود، اما شوخی‌های قدیمی ضدهمجنس‌گرایانه‌ی کمدین سیاهپوست آمریکایی جنجال آفرین شد. او در ابتدا زیر بار عذرخواهی نرفت، ولی در نهایت از اظهارات خود اظهار تأسف کرد و گفت برای جلوگیری از جنجال بیهوده از اجرای مراسم کناره‌گیری می‌کند.

ورایتی می‌نویسد “آکادمی می‌ترسد یک مجری بیش از حد جسور دیگر انتخاب کند.” به نظر می‌رسد که آکادمی شرایطی بحرانی را در حال سپری کردن باشد، چرا که معرفی مجری بی‌پروای دیگری مانند هارت همین شرایط را دوباره به وجود می‌آورد، و از طرف دیگر انتخاب یک مجری بی‌خطر مانع از کاهش آمار بینندگان مراسم نمی‌شود. مراسم سال گذشته با اجرای “جیمی کیمل” کم‌بیننده‌ترین اسکار تاریخ بود.

سایت سی نما به نقل از ورایتی می‌نویسد، یکی از گزینه‌هایی که آکادمی بررسی می‌کند اجرای مراسم بدون مجری است. اسکار به جای انتخاب یک مجری، می‌تواند از چندین سلبریتی بزرگ و سرشناس استفاده کند، مانند چیزی که در شوی SNL دیده‌ایم.

یکی از منابع به ورایتی می‌گوید این ایده مانند مراسم امی امسال با حضور “کیت مک‌کینان”، “اندی سمبرگ” و “کریستن بل”، “ریکی مارتین” و دیگران، به مونولوگ‌های گروهی منجر می‌شود و از جذابیت آن میکاهد.

منبع:ایران آرت

نوشته انتخاب مجری اسکار ۲۰۱۹ برای آکادمی اسکار دردسرساز شد اولین بار در نقد فارسی. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا