تمامی مطالب

تام هنکس «پدر ژپتو» می‌شود/ ایفای یک نقش نوستالژیک

تام هنکس در حال مذاکرات اولیه برای ایفای نقش پدر ژپتو در اقتباس لایواکشن دیزنی از داستان «پینوکیو» است.

پل کینگ کارگردان فیلم های موفق «پدینگتون» قرار است این لایواکشن دیزنی را که اقتباسی از انیمیشن کلاسیک این کمپانی است کارگردانی کند. اندرو میانو و کریس ویتز نیز تهیه کنندگان آن هستند.

پروژه لایواکشن «پینوکیو» که در حال آماده سازی قرار دارد در ادامه بازسازی آثار موفق پیشین دیزنی است. در سال های گذشته دیزنی نسخه های لایواکشن «دیو و دلبر» و «کتاب جنگل» را روانه سینماها کرده است که هرکدام به ترتیب توانسته اند در سراسر جهان به رقم های فروش درخشان ۱.۲ میلیارد دلار و ۹۶۶ میلیون دلار دست یابند. کمپانی دیزنی همچنین قرار است در سال آینده سه لایواکشن دیگر را به سینماها عرضه کند: «دامبو» که در ماه مارس به سینماها می آید؛ «علاء‌الدین» که ماه می اکران می شود و «شیر شاه» که ماه ژوئن راهی پرده های نقره ای می شود.

سال ۲۰۱۹ برای تام هنکس نیز که در حال مذاکره برای پیوستن به این پروژه است سال بسیار پرمشغله ای خواهد بود. او سال آینده با نقش وودی در «داستان اسباب بازی» در قسمت چهارم برمی گردد. ضمنا در ماه مارس آینده نیز با فیلم حماسی جنگ جهانی دوم «سگ تازی» به سینماها می آید. تام هنکس هم اکنون در حال بازی در نقش آقای راجرز شخصیت افسانه ای تلویزیونی در پروژه ای بدون عنوان است.

چندی پیش ۲ پروژه دیگر با نام های «پینوکیو» درصدر اخبار سینمایی قرار گرفته بودند یکی پروژه گی یرمو دل تورو کارگردان برنده جایزه اسکار برای کمپانی نتفلیکس بود که اعلام شد ورژن موزیکال استاپ موشنی از داستان کلاسیک پینوکیو نوشته کارلو کلودی است و دیگری پروژه ماتئو گارونه کارگردان ایتالیایی با حضور روبرتو بنینی در نقش پدر ژپتو بود.

منبع:مهر

نوشته تام هنکس «پدر ژپتو» می‌شود/ ایفای یک نقش نوستالژیک اولین بار در نقد فارسی. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا