تمامی مطالب

تمایل برایان کرانستون برای حضور در فیلم‌های ابرقهرمانی

برایان کرانستون ستاره کهنه‌کار سینما و تلویزیون در مصاحبه با یک وب سایت خبری تفریحی از علاقه خود برای بازی در نقش شروران دنیای ابر قهرمانان سخن گفت.

به نقل از ایندی‌وایر، برایان کرانستون بازیگر، نویسنده و کارگردان در گفتگویی از تمایل خود برای بازی در فیلم‌های ابرقهرمانی سخن گفت؛ تمایلی که ۲ شرط پیش‌زمینه آن است.

کرانستون ۶۲ ساله که بازی در فیلم و سریال‌های مهمی‌را در کارنامه خود دارد، تا کنون نقش اصلی در اقتباس‌های سینمایی کتاب‌های مصور و دنیای ابرقهرمانان نداشته و در عین حال هیچگاه احتمال آن را هم رد نکرده است. او اخیرا در گفتگو با Screen Geek فاش کرده که مدت‌هاست که قصد دارد نقش شخصیت «مستر سینیستر – Mister Sinister» ابرشرور مجموعه کمیک «مردان ایکس – X-men» را بازی کند. شخصیتی که تا کنون به صورت رسمی‌ در مجموعه فیلم‌های ابرقهرمانی مارول معرفی نشده است.

البته کرانستون ضمن ابراز این تمایل گفته است که برای پذیرفتن این نقش دو شرط باید محقق شود. او گفته است: من می‌خواهم نقش شروری را بازی کنم که یک درجه باهوش‌تر از قهرمان فیلم باشد، نمی‌خواهم پیروزی را راحت و احمقانه به ابرقهرمان فیلم تقدیم کنم؛ وگرنه خیلی حوصله سربر و ناامیدکننده می‌شود.

او در ادامه شرط دومش را اینطور بیان کرد: شاید خودخواهانه به نظر برسد، ولی من نمی‌خواهم نقش کاراکتری را ایفا کنم که پیش از این بارها بازی شده است، نمی‌خواهم با کسی مقایسه شوم و بعد مثلا بگویند این «این کمیسر گوردون» فلان بود و بیسار. نمی‌خواهم این کار را انجام دهم، نقشی را می‌خواهم که پیش از این کار نشده باشد.

پیش از این یک بار از «مسیتر سینیستر» در بخش انتهایی تیتراژ «مردان ایکس: آپوکالیپس» (۲۰۱۶) و یک بار در «ددپول۲»(۲۰۱۶) رونمایی شده است. همچنین قبلا در خبرها آمده بود که قرار است از این شخصیت در فیلم آینده مارول یعنی «جهش‌یافته‌های جدید» استفاده شود که در نهایت از فیلمنامه حذف شد. خوش شانسی مارول و فاکس اینجاست که کرانستون می‌تواند تا زمان مناسب رونمایی این کاراکتر صبر کند.

آخرین حضور برایان کرانستون در یک پروژه بزرگ و پرخرج به فیلم «پاور رنجرز» در نقش Zordon مربی رنجرها در سال ۲۰۱۷ برمی‌گردد. او در همین سال در درام «آهتزار آخرین پرچم» نیز حضور داشت.

اوج کار برایان کرانستون در سینما را بازی در «ترامبو» (۲۰۱۵) در نقش دالتون ترامبو می‌دانند که نامزدی جایزه اسکار، گلدن گلوب و بفتای بهترین بازیگر مرد را برای او به همراه آورد و در تلویزیون این بازی در نقش فراموش نشدنی والتر وایت در سریال «افسار گسیخته» بود که چندین جایزه امی‌و گلدن گلوب نصیب او کرد.

منبع :مهر

نوشته تمایل برایان کرانستون برای حضور در فیلم‌های ابرقهرمانی اولین بار در نقد فارسی. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا