تمامی مطالب

اتفاقی عجیب در شبکه سه سیما: پخش اخبار ساعت ۲۲ با ده دقیقه تاخیر به خاطر یک سریال مناسبتی

خبر ساعت ۲۲ یکشنبه شبکه سه، با ده دقیقه تاخیر و عذرخواهی مجری خبر پخش شد. دلیل این تاخیر عجیب، پخش نخستین قسمت سریال مناسبتی «حوالی پاییز» بود!

امشب (یکشنبه ششم آبان)، پخش نخستین قسمت از سریال مناسبتی «حوالی پاییز» به کارگردانی حسین نمازی، باعث به‌هم خوردن کنداکتور شبکه سه شد. این در حالی است که این سریال، مانند پخش زنده یک مسابقه ورزشی، غیرقابل پیش‌بینی نبود!

این اتفاق در حالی رخ داد که مجری خبر ۲۲ در ابتدای اخبار گفت: از بی‌نظمی و رفتار غیرحرفه‌ای که بابت تاخیر در پخش خبر شد، عذرخواهی می‌کنم!

سریال «حوالی پاییز» که در ۲۱ قسمت قرار است به مناسبت دهه آخر صفر روی آنتن شبکه سه برود، در نخستین شب پخش، باعث شد جدول پخش برنامه‌های این شبکه به‌هم بخورد و اخبار ساعت ۲۲ با ۱۰ دقیقه تاخیر پخش شود.

این اتفاق درحالی رخ داد که صبح یکشنبه علی فروغی مدیر شبکه سه با حضور در برنامه «حالا خورشید»، از رعایت دقیق کنداکتور در این شبکه و پخش برنامه‌ها با هماهنگی شورای کنداکتور شبکه سه صحبت و بر آن تاکید کرد.

منبع :خبرآنلاین

نوشته اتفاقی عجیب در شبکه سه سیما: پخش اخبار ساعت ۲۲ با ده دقیقه تاخیر به خاطر یک سریال مناسبتی اولین بار در نقد فارسی. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا