تمامی مطالب

اولین تصویر سریال The Mandalorian (مندولورین)

بیاتومگ – کمپانی لوکاس‌فیلم اولین تصویر از سریال اکشن-زنده Star Wars (جنگ ستارگان) ساخته جان فاورو تحت عنوان سریال The Mandalorian (مندولورین) را منتشر کرده است. در زیر می‌توانید این تصویر را مشاهده نمایید. این تصویر منتشر شده، کاراکتر اصلی سریال یعنی مندولورین را به تصویر می‌کشد.

کمپانی دیزنی در حال راه‌اندازی سرویس آنلاینی برای خود می‌باشد و در همین راستا، اولین سریال اکشن-زنده جنگ ستارگان به نام مندولورین به نویسندگی و تهیه‌کنندگی جان فاورو قرار است در این سرویس عرضه شود. جان فاورو کارگردانی فیلم Iron Man (مرد آهنی) و The Jungle Book (کتاب جنگل) را در کارنامه خود دارد.

جزییات داستانی منتشر شده توسط فاورو در مورد سریال مندولورین نیز بدین شرح است:

“پس از داستان‌های جانگو و بابو فت، مبارز دیگری در عالم جنگ ستارگان ظهور می‎‌کند. اتفاقات سریال مندولورین پس از سقوط امپراطوری و قبل از پیدایش فِرست اوردر رخ می‎دهد. در این سریال، ما مشقت و رنج‎های تفنگداری تنها در کهکشان‌های خارج از تسلط نیو ریپابلیک را دنبال می‎کنیم.”

قبلا خبر پیوستن پدرو پاسکال به این سریال اعلام شده و اکنون با انتشار این جزییات، می‌توان فرض را بر این گذاشت که پدرو پاسکال قرار است نقش این تفنگدار تنها را به تصویر بکشد، اگرچه این موضوع هنوز تایید نشده است. سریال مندولورین در اواخر سال ۲۰۱۹ بر روی سرویس دیزنی پلی عرضه می‌شود. کمپانی لوکاس‌فیلم همچنین پنج کارگردان که قرار است کارگردانی فصل اول این سریال را در دست داشته باشند را اعلام کرده که شامل تایکا وایتیتی، دیو فیلونی، برایاس دالاس هاوارد، ریک فاموییوا و دبرا چو می‎باشد.

تصویر سریال The Mandalorian (مندولورین)

سریال The Mandalorian (مندولورین)

نوشته اولین تصویر سریال The Mandalorian (مندولورین) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا