تمامی مطالب

کامیک‌کان نیویورک ۲۰۱۸؛ تریلر سریال Titans (تایتان‎ها)

بیاتومگ – در کامیک‌کان نیویورک ۲۰۱۸ تریلری تازه برای سریال Titans (تایتان‎ها) منتشر شده که نسبت به تریلرهای قبلی، تمرکز بیشتری بر روی قدرت‎‌های ریون قرار می‌دهد. این تریلر همچنین به بررسی نقش ریون در گردهم آمدن تایتان‌ها نیز می‎پردازد. در زیر می‌توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت دانلود یا مشاهده نمایید.

در تاریخ جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸) قرار است پخش سریال تایتان‌ها بر روی سرویس دی‌سی یونیورس شروع شود. فصل اول این سریال که دارای ۱۲ قسمت است، به صورت هفتگی پخش خواهد شد. در حال حاضر، این سرویس آنلاین در حال ساخت چندین سریال دیگر است که شامل سریال Doom Patrol (دووم پاترول)، سریال Swamp Thing (سوامپ تینگ) و سریال انیمیشنی Harley Quinn (هارلی کویین) می‌باشد.

سریال تایتان‎ها با بازی برنتون توایتس در نقش دیک گریسون/رابین، آنا دیوپ در نقش استارفایر، رایان پاتر در نقش بیست‎بوی و تیگان کرافت در نقش ریوِن است. رابین که احتمالا شناخته‌شده‌ترین فرد در بین آنها می‌باشد، همیار سابق بتمن است. گارفیلد لوگان ملقب به بیست‌بوی یا پسر هیولایی نیز قادر به تغییر شکل به هر حیوانی می‌باشد.

کوریاند ملقب به استارفایر یک بیگانه می‌باشد که قادر است تا اشعه ماوراءبنفش را جذب کند و آن را برای استفاده‌های مختلف از جمله مبارزه و شلیک‎های انرژی آتش‌زا تبدیل کند. ریچل راث ملقب به ریون نیز فرزند یک شیطان و یک انسان است و توانایی‌های جادویی مختلفی دارد. در کامیک‌کان نیویورک، اعلام شد که سریال تایتان‌ها برای فصل دوم تمدید شده اما مشخص نگردید که فصل دوم دارای چند قسمت خواهد بود.

تریلر سریال Titans (تایتان‎ها)

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

نوشته کامیک‌کان نیویورک ۲۰۱۸؛ تریلر سریال Titans (تایتان‎ها) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا