تمامی مطالب

دومین تریلر سریال Titans (تایتان‎ها)

بیاتومگ – کمپانی دی‌سی دومین تریلر کامل و رسمی از سریال Titans (تایتان‎ها) را منتشر کرده که در آن، آشکار می‌شود که پیشینه بین رابین و بتمن نقشی حیاتی در فصل اول این سریال دارد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت دانلود یا مشاهده نمایید. سریال تایتان‎ها، اولین سریالی است که در پلتفرم آنلاین دنیای دی‎سی عرضه خواهد شد.

سرویس آنلاین دی‎سی در تاریخ شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ (۱۵ سپتامبر ۲۰۱۸) به طور رسمی راه‌اندازی شد. تقریبا یک ماه پس از آن نیز در تاریخ جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸) قرار است پخش سریال تایتان‌ها بر روی این سرویس شروع شود. فصل اول این سریال که دارای ۱۲ قسمت است، به صورت هفتگی پخش خواهد شد.

سریال تایتان‎ها با بازی برنتون توایتس در نقش دیک گریسون/رابین، آنا دیوپ در نقش استارفایر، رایان پاتر در نقش بیست‎بوی و تیگان کرافت در نقش ریوِن است. رابین که احتمالا شناخته‌شده‌ترین فرد در بین آنها می‌باشد، همیار سابق بتمن است. گارفیلد لوگان ملقب به بیست‌بوی یا پسر هیولایی نیز قادر به تغییر شکل به هر حیوانی می‌باشد.

کوریاند ملقب به استارفایر یک بیگانه می‌باشد که قادر است تا اشعه ماوراءبنفش را جذب کند و آن را برای استفاده‌های مختلف از جمله مبارزه و شلیک‎های انرژی آتش‌زا تبدیل کند. ریچل راث ملقب به ریون نیز فرزند یک شیطان و یک انسان است و توانایی‌های جادویی مختلفی دارد. این تریلر نمایان می‌سازد که دیک گریسون اکنون کاراگاهی است که در شهر دیترویت مشغول به کار است.

تریلر سریال Titans (تایتان‎ها)

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

نوشته دومین تریلر سریال Titans (تایتان‎ها) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا