تمامی مطالب

دیمن هانسو به بازسازی فیلم Charlie’s Angels (فرشتگان چارلی) پیوست

بیاتومگ – نامزد جایزه اسکار دیمن هانسو به جمع بازیگران بازسازی فیلم Charlie’s Angels (فرشتگان چارلی) به کارگردانی الیزابت بنکس پیوسته تا نقش بوسلی را به تصویر بکشد. تولید این فیلم محصول کمپانی سونی قرار است از سپتامبر سال جاری میلادی آغاز شود و برای اکران در پاییز سال ۲۰۱۹ برنامه‎ریزی شده است.

فیلمنامه این فیلم که چهارمین برداشت از سریال کلاسیکی به همین نام از دهه ۷۰ میلادی است، تاکنون سه بازنویسی را پشت سر گذاشته و نسخه نهایی آن نیز توسط خود الیزابت بنکس و جی باسو ویرایش شده است. کسانی که نقش فرشته‌ها را در این فیلم بازی خواهند کرد شامل کریستن استوارت، نائومی اسکات و الا بالینکسا می‌باشد. البته شایعاتی وجود دارد که در این فیلم، چندین تیم از فرشته‌ها وجود دارد.

پاتریک استوارت – فیلم Charlie’s Angels (فرشتگان چارلی)

بنابر گزارش‌ها، دیمن هانسو قرار است نقش بوسلی را به تصویر بکشد. این نقش بزرگ دیگری است که هانسو به کارنامه خود اضافه خواهد کرد. در سال پیش‌رو، او نقش خود به عنوان کورات از فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) را در فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) ایفا خواهد کرد و همچنین در فیلم‌های Aquaman (آکوامن) و!Shazam (شزم!) به نقش‌آفرینی خواهد پرداخت.

علاوه بر او، پاتریک استوارت نیز به جمع بازیگران فیلم اضافه شده است. خود الیزابت بنکس نیز علاوه بر کارگردانی، در این فیلم نقش‌آفرینی خواهد کرد. فیلم فرشتگان چارلی قرار است در تاریخ جمعه ۵ مهر ۱۳۹۸ (۲۷ سپتامبر ۲۰۱۹) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید.

نوشته دیمن هانسو به بازسازی فیلم Charlie’s Angels (فرشتگان چارلی) پیوست اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا